ניקיון בניינים

 
גודל המבנה והמרחב לא קובעים, כל בניין יכול לעבור ניקיון יסודי ומקצועי. יש חברות שינקו עבורכם את המרחב בסכום משתלם במיוחד ומתאים לכל כיס וכמובן שיעלה את איכות החיים שלכם באופן משמעותי. כיצד בוחרים חברה לניקיון בניינים? איך זה מתבצע ועד כמה זה חשוב? כל זאת נדע בהמשך.

 

מדוע חשוב לנקות את המבנה?

 
 
הבנייה יצרה בעולם מציאות חדשה. לא מדובר רק על בנייה מתקדמת בענף אלא על גובה הבניינים שתופס מקום בשנים האחרונות בשל מחסור בשטח לבנייה. עם הקמת הבניינים גדל הביקוש לניקיון בגובה, וכאן נכנסות החברות המתמחות בתחום – חברות האחזקה.

 
 
 
ניקיון בניינים
 
 
 

אילו חלקים של הבניין מוכרח לנקות?

 
ישנם אזורים עיקריים שחשוב להקפיד לנקות בבניינים. אלו הם האזורים המבוקשים ביותר במבנה:

 

הכניסה

 
אחד החלקים החשובים ביותר היא הכניסה. הכניסה למעשה תהיה הפתח למבנה, כל אורח וכל דייר חייבים לעבור בה והיא תספר הרבה על הבניין. אם אתם רוצים שהבניין שבו אתם גרים ייצור רושם ראשוני טוב ויספק לכם איכות חיים גבוהה, אתם חייבים לדאוג לחברת ניקיון בניינים שתנקה אותה.

 
 

חדר המדרגות

 
בנוסף לכניסה למבנה יש לנקות את חדרי המדרגות. אמנם אם מדובר על מבנה גדול לרוב ישתמשו הדיירים במעלית, אך חדר המדרגות חייב להיות גם הוא נקי ומצוחצח. חדר המדרגות צריך להתנקות בקפידה אך בגלל שמדובר באזור מסוכן כאשר הוא חלק, יש להיזהר ולהציב שלטי אזהרה ברורים שימנעו אסונות.

 
 

מעלית

 
 
עוד אזור שמוכרחים לנקות והוא דווקא יהיה מהקטנים יותר, היא המעלית. המעלית חייבת לעבור ניקוי כאשר אחת לכמה שנים יש גם לחדש אותה על ידי חברת שיפוץ מעליות. הניקיון חייב להיות בהתאם להוראות היצרן כאשר אי אפשר להרטיב אותה יותר מידי כי המים עלולים להרוס את לוח המקשים או את מנגנון הפיקוד שלה.

 

החניון

 
החניון חייב לעבור חיטוי יסודי בין אם מדובר על חניון חיצוני ובין אם מדובר על חניון מקורה. החניון יתלכלך באופן משמעותי במשך יום ויום עד אשר הוא יהיה מלא בכתמים ובלכלוך גס שככל הנראה הדיירים בעצמם השאירו. לא מחפשים אשמים אלא מחפשים פתרון והפתרון הוא ניקיון חניונים מטעם החברה.

 

חברת ניקיון שדואגת להכול

 
חברת האחזקה יכולה להיות חברת ניקיון בלבד או חברת אחזקת מבנים שכבר תדאג לכל הבניין בכל התחומים האפשריים. למשל, החברה תדאג גם להדביר את המקום, להחליף נורות כשצריך ולטפל במערכתה חשמל, האינסטלציה והאיטום. כך תוכלו לחיות בראש שקט שיש מי שדואג להכול ובין היתר גם לגביית תשלומים מהדיירים כשצריך.

 

הבניין שלכם מעולם לא היה נקי כל כך!

 
אם תשקיעו בניקוי מקצועי, תקבלו שגרת איכות חיים גבוהה יותר. הברקה יסודית לקראת פסח, לקראת שבת, אחרי שיפוץ, לפני כניסה לדירה חדשה או תחזוקה שוטפת בשגרה כדי לשמור על הסטנדרט. אנו ב- מ.ש.א.פ שירותי ניקיון ואחזקת מבנים בע"מ יכולים לספק לכם חיים הרבה יותר נקיים, כאשר אנו מציעים ניקיון מנוסה לכל המגזרים. העסק שלכם, הבית, חדר המדרגות, החניון, כולם יהיו מצוחצחים כשהצוות המקצועי שלנו יספק לכם שירות אדיב, אמין ומשתלם!

 

ניקיון בניינים – רק אצל משאפ אחזקות מבנים

 
אנו ב- משאפ מספקים שירותי ניקיון ואחזקת מבנים בע"מ כבר שנים רבות מעניקים את השירות הטוב ביותר למעגל רחב של לקוחות שרק הולך וגדל. בשעות שנוחות לכם, הניקיון הדרוש ובתקציב המתאים – אנו נהיה שם בשבילכם.
 
פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!