זהו מספר מקשר

אודות

חכמה שירותי טיאוט קרצוף ניקיון ותחזוקה עוסקת בשירותי ניקיון ואחזקה הכוללים מכשור מתקדם, צוות מקצועי ואיכות עבודה ללא דופי.
החברה פועלת בקשת רחבה של מקצועות ומגזרים. חכמה שירותי טיאוט מצטיינת ברמה גבוהה של מקצועיות, דיסקרטיות ושירות ללא כל דופי. עם לקוחותיה נמנים: חברות פיננסיות, חברות היי-טק, חברות מהמגזר התעשייתי, מוסדות ציבור ועוד.

שירותים בהתאמה אישית

סל המוצרים הרחב של החברה מספק מענה גמיש ומותאם אישית לדרישותיהם וצורכיהם של המעסיקים ובכלל זה: שירותי גיוס, מיון, השמה, העסקה, מיקור חוץ, מרכזי גיוס והערכת עובדים לרבות out-sourcing מלא של כל תהליך המיון והגיוס.

אנחנו חכמה שירותי טיאוט, מתאימים את עצמנו לצורכיהם המשתנים של לקוחותינו, ומפתחים שיטות חדשניות, כדי לספק את המענה המושלם ללקוחותינו. אנו רואים את עצמנו שותפים אסטרטגיים, ובתור שכאלה, אנו מלווים את קהל לקוחותינו בכל תהליך הגיוס והקליטה, באמצעות יועצי השמה מקצועיים, מומחים מהשורה הראשונה בתחום משאבי אנוש. חברת חכמה שירותי טיאוט חרטה על דגלה את השאיפה למצוינות, ליעילות ולשיפור מתמיד במתן שירותיה.

מעוניינים להזמין שירותי ניקיון איכותיים ואדיבים?
רוצים לדעת עוד פרטים על חברתנו? נשמח לענות על כל שאלה!

נשמח לעמוד לשירותכם. לקבלת פרטים נוספים – פנו אלינו עוד היום.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 054-4912236
דילוג לתוכן