זהו מספר מקשר

חברת ניקיון באזור המרכז והצפון

חברת חכמה הינה חברת ניקיון תעשייתי המספקת שירותי ניקיון ואחזקה למפעלים. אנו מציעים מגוון שירותים כדי לסייע בשמירה על הניקיון, היעילות והבטיחות של מתקנים תעשייתיים.

ניקיון מפעלים

חלק מהשירותים שאנו מציעים כוללים:

  • ניקיון כללי: זה יכול לכלול משימות כמו ניקוי אבק, טאטוא וניגוב כדי לשמור על מראה נקי ומסודר במפעל.
  • ניקוי עמוק: ניקיון מסוג זה כרוך בניקיון יסודי יותר של המפעל, לרבות משימות כמו קרצוף רצפות, שטיפת קירות וחלונות וחיטוי משטחים. ניקיון מסוג זה נעשה לרוב על בסיס תקופתי על מנת לשמור על רמת ניקיון גבוהה.
  • ניהול פסולת: זה יכול לכלול משימות כמו איסוף ופינוי אשפה ומחזור, כמו גם ניהול אחסון וסילוק חומרים מסוכנים.
  • שטיפה בלחץ: זה יכול לכלול שימוש במים בלחץ גבוה ובתמיסות ניקוי כדי להסיר לכלוך, לכלוך ומזהמים אחרים מהמשטחים החיצוניים של המפעל.
  • תחזוקה ותיקון: חברות ניקיון תעשייתיות עשויות גם להציע שירותי תחזוקה ותיקונים כדי לסייע בשמירה על תקינות הציוד והמכונות של המפעל.
  • בדיקות בטיחות: חברות ניקיון תעשייתיות עשויות להציע גם בדיקות בטיחות כדי לזהות ולטפל בסכנות פוטנציאליות במפעל.

אם אתם מחפשים חברה שתספק שירותי ניקיון ותחזוקה למפעל שלכם, אולי תרצו לערוך מחקר ולהשוות בין חברות שונות באזורכם כדי למצוא אחת שעונה על הצרכים שלכם. כמה גורמים שיש לקחת בחשבון בבחירת חברת ניקיון תעשייתי עשויים לכלול את הניסיון והמוניטין שלהם, השירותים שהם מציעים ועלות השירותים שלהם. זה עשוי להיות מועיל גם לקרוא ביקורות או לבקש המלצות מחברים, משפחה או קולגות שהשתמשו בשירותי החברה בעבר.

החברה אחראית לעובדיה מהפרט הקטן לגדול

חברה גדולה מתדרכת את העובדים ונותנת להם הנחיות עם תחילת העבודה, ואם יש בעיה או שהעבודה לא מתבצעת כמו שצריך יש אחראי שאמור לדאוג שהבעיה תיפתר. שלישית, החוק בישראל דורש מכל מעסיק גם אם הוא אדם פרטי שמעסיק מנקה לספק לו תנאים סוציאליים מסוימים, לבטח אותו, ואפילו בדברים הקטנים לדוגמא: מתנות לחג. וכשיש חברה מסודרת מאחורי העובד היא זו שצריכה לדאוג לכל הדברים מהקטן לגדול.

איזו התמחות יש לחברה?

יש המון חברות ניקיון במרכז, בדרום והצפון ובבואכם לברר על חברה כזו עבורכם כדאי שתבדקו מהי ההתמחות שלה. יש מקומות המתמחים בתחזוקת בתים באופן פרטי בסדר גודל מסוים, ויש כאלו שההתמחות שלהם היא ניקיון מפעלים ושטחים גדולים ששונה בתכלית מבתים פרטיים, יש חברות שמתמחות בתחזוקת בתים לאחר שיפוץ או לאחר בנייה שלהם. חשוב אם כן לוודא מהו עיסוקה העיקרי של החברה ומיהם הלקוחות שלה.

רוצים לפנות אלינו לשאלות נוספות?
פנו אלינו עוד היום ונשמח לתת מענה ושירות מהיר:

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 054-4912236
דילוג לתוכן