זהו מספר מקשר

חברת ניקיון בפריסה ארצית

חברת חכמה היא חברת ניקיון מקצועית המספקת מגוון שירותי ניקיון ותחזוקה למגזר הציבורי, העסקי והפרטי בפריסה ארצית רחבה. אנו מספקים שירותי טיאוט כבישים, שטיפת חניונים, שטיפה בלחץ גבוה, ניקוי לאחר שיפוץ , פינוי פסולת כבדה, ניקוי מפעלים מלכלוך קשה, ניקוי צנרת, ניקוי בקרח יבש, ניקוי באמצעות אוסמוזה הפוכה, הסרת גרפיטי, סימון חניונים ועוד. ברשות חכמה ציוד מכני מקצועי לביצוע כל עבודת הניקיון בצורה יעילה, אפקטיבית ובטיחותית. אנו נוכל לספק את התוצאות הטובות ביותר ולשפר משמעותית את הנראות והתפקוד של האזורים והמשטחים הרצויים.

חכמה הינה חברת ניקיון מקצועית המספקת שירותי ניקיון עם מיכון מקצועי המיועד למפעלים ושטחים גדולים.

חברת ניקיון בצפון

מגוון שירותי הניקיון:

  • ניקוי עמוק: סוג זה של ניקוי כולל ניקוי יסודי יותר של המתקן, כולל משימות כמו קרצוף רצפות, שטיפת קירות וחלונות וחיטוי משטחים. ניקיון מסוג זה נעשה לרוב על בסיס תקופתי על מנת לשמור על רמת ניקיון גבוהה.
  • ניהול פסולת: זה יכול לכלול משימות כמו איסוף ופינוי אשפה ומחזור, כמו גם ניהול אחסון וסילוק חומרים מסוכנים.
  • ניקוי שטיחים: זה יכול לכלול משימות כמו שאיבת אבק, ניקוי בקיטור והסרת כתמים כדי לשמור על המראה ותוחלת החיים של השטיחים של המתקן.
  • ניקוי חלונות: זה יכול לכלול משימות כמו שטיפה וייבוש חלונות, כמו גם הסרת פסים וכתמים.
  • שטיפה בלחץ: זה יכול לכלול שימוש במים בלחץ גבוה ובתמיסות ניקוי כדי להסיר לכלוך, לכלוך ומזהמים אחרים מהמשטחים החיצוניים של המתקן.
  • ניקיון אחרי שיפוץ: במקרה של שיפוץ, אנו מספקים ניקוי עמוק ומגוון שירותים כגון פינוי פסולת, ניקוי חומרים מסוכנים .
  • ניקוי באמצעות קיטור: זוהי שיטת ניקוי המשתמשת בקיטור בלחץ גבוה כדי להסיר לכלוך, כתמים וחיידקים מהמשטחים. שיטה זו משמשת לעתים קרובות על שטיחים, ריפודים ומשטחים קשים כגון משטחים ורצפות. היא נחשבת לשיטת ניקוי יעילה וידידותית יותר לסביבה בהשוואה למוצרי ניקוי כימיים מסורתיים.

צוות הניקיון

כל הציוד המכני שלנו מופעל על ידי צוות ניקיון מקצועי שאמור להכיר את התכונות המתקדמות שלהן. במכונות המודרניות יש אפשרות לבצע ניקוי בשטחים גדולים תוך זמן קצר. צוות הניקיון אחראי על ביצוע הניקיון וגם על בקרת האיכות.

חומרי הניקיון

בניגוד למה שנהוג לחשוב, מכונות מסוגים אלו לבדן אינן מספיקות על מנת להשיג את התוצאות המוצלחות של הניקיון. יש צורך בחומרים ספציפיים המוזנים אל תוך מכונת הניקיון על מנת להגיע לתוצאה מרבית.

פיקוח

במהלך עבודות הניקיון על ידי מכונות תעשייתיות נדרש פיקוח של מנהלים. מנהלים קובעים את לוח הזמנים של שירותי הניקיון ובסופו של דבר הם אחראיים על שביעות הרצון של הלקוח. בחברת חכמה שירותי טיאוט קרצוף ניקיון ותחזוקה ישמחו לתאם מולכם שירותי ניקיון ותחזוקה לכל אזור בארץ במחיר אטרקטיבי, משתלם ומפתיע.

חכמה הבחירה המושלמת בשבילכם!

אחד הדברים החשובים ביותר בחברת ניקיון, הוא היחס. מעבר למכונות המתקדמות ולחומרי הניקוי, צוות הניקיון המקצועי והמחירים אטרקטיביים, אצלנו בחכמה היחס ללקוחות הוא כמו של משפחה. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא.

מחפשים שירותי ניקיון ותחזוק? הגעתם למקום הנכון!
רוצים לדעת עוד? נשמח לעזור בשיחת ייעוץ חינם

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 054-4912236
דילוג לתוכן