זהו מספר מקשר

ניקוי חלונות לעסקים

חומר הזכוכית אינו משטח פשוט לניקוי כמו שנדמה לכם. נכון שהחומר חלק והניקיון נתפש קל ובסיסי, אך זה ממש לא כך. פוליש חלונות דורש עבודה מקצועית ומנוסה, ורק חברה המתמחה בתחום תוכל לספק לכם אותו. הנה כמה טיפים ודברים שחשוב לדעת על עבודה זאת.

החלונות הם פריט משמעותי

החלונות הם פרונט חשוב מאוד בעיצוב חלל המקום. ברגע שהם יהיו מלוכלכים, כל המקום ייראה מלוכלך, ובכן, לא כל כך כיף לעבוד בסביבה כזו. חברה מתחום זה תדאג עבור שירותי ניקיון יסודיים במקום עבודתכם, ובכך תנעים את זמן שהייתכם.

כיצד מנקים חלונות בצורה נכונה?

ישנם כמה טיפים ודגשים חשובים שחייבים לזכור בנוגע לפעולה זו, שימו לב לטיפים הבאים:

הוצאת החלונות מהמסילות

פוליש מסוג זה חייב להתבצע כאשר החלונות מחוץ למסילה, אלא אם מדובר על ניקוי בסנפלינג שעליו נדבר בהמשך. אי אפשר לנקות את החלונות בצורה מושלמת ובטוחה בלי שמוציאים אותם מהמסילה וזה נכון גם לגבי המשרד וגם לגבי הבית. בכל מקרה יש צורך לייבש את החלונות לפני שמחזירים אותם כך שבכל מקרה חשוב להוציא אותם מהמקום.

התחלת ניקוי החלון מהחלק העליון לתחתון

חשוב להתחיל לנקות את החלונות מלמעלה למטה. אם תנקו את החלק התחתון שלהם קודם, הוא יירטב שוב כאשר תנקו את החלק העליון וזה לא משנה עד כמה תיזהרו מזה. הניקיון חייב להיות נכון מבחינה אסטרטגית אם אתם לא רוצים שהוא יהיה סיזיפי.

ייבוש טוב לפני החזרתו למקום

אחרי שניקיתם את החלון חשוב לייבש אותו. במידה ותחזירו את החלון כאשר הוא יהיה רטוב או לח, הוא יספוג עוד לכלוך. אם תייבשו אותו היטב הוא לא יספוג לכלוך באותה מהירות ותיהנו מחלון נקי לפחות לימים הבאים, כאשר רצוי לנקות אותו לפחות פעם בשבוע.

שימוש באמצעי מרוק מתאימים

חיטוי החלונות חייב להתבצע עם חומרים ואמצעים מתאימים. אמצעי הניקוי חייבים להיות רכים, כמו למשל מגבות מתאימות או מטליות, ובנוסף עדיף להשתמש בחומרים עדינים ולא חזקים מידי בכדי שהם לא יכתימו את החלון או יפגעו בו. כך תימנעו מפגיעה בחלון או משריטות.

ניקוי חלונות בסנפלינג

ניקוי חלונות בסנפלינג נפוץ בעיקר בבנייני משרדים ובמלונות אך הוא יכול להיות חלק מאחזקה שוטפת של בניין מגורים. על ידי הברקה בשיטה הזו ניתן לנקות את החלונות במהירות ובצורה זולה יותר. הניקיון מתבצע לרוב על ידי מנקה יחיד כאשר הוא יורד עם החבל והרתמה לאורך כל הקומות ומנקה במהירות את כל החלונות. בבניינים גדולים מאוד העבודה מתבצעת על ידי עגלה גדולה יותר שעליה יש שני אנשי צוות, כאשר יש להם יותר מקום לנוע וגם יותר מקום לציון.

ניקיון חלונות בגובה

ניקיון חלונות מהיר ויסודי – רק אצל חכמה שירותי טיאוט קרצוף ניקיון ותחזוקה

אם תשקיעו בתחזוקה מקצועית, תתרגלו לאיכות חיים גבוהה יותר. ניקיון יסודי לקראת פסח, לקראת שבת, אחרי שיפוץ, לפני כניסה לדירה חדשה או שוטף בשגרה כדי לשמור על הסטנדרט. אנו בחכמה יכולים לספק לכם חיים הרבה יותר נקיים, כאשר אנו מציעים צחצוח ברמה גבוהה לכל המגזרים. העסק שלכם, הבית, חדר המדרגות, החניון, כולם יהיו מצוחצחים כשהצוות המקצועי שלנו יספק לכם שירות אדיב, אמין ומשתלם.

פנו אלינו עוד היום, חברת חכמה – חברת ניקיון בעלת ניסיון של שנים תספק את העובדים והשירות מהרמה הגבוהה ביותר.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 054-4912236
דילוג לתוכן