זהו מספר מקשר

ניקוי חניונים

תוכן עניינים

עומס וריבוי רכבים בחניונים מחייב התאמה של שירותי ניקיון על מנת לתחזק אותם. אנו, חכמה שירותי טיאוט, כחברת ניקיון מקצועית המתמחה במיוחד מול חברות ומוסדות- מבצעת ניקוי חניונים מסוגים שונים – תת קרקעיים, עליונים ועוד – על בסיס יום יומי. מכאן, כי משימה זו תתאים לחברה גדולה על מנת לבצע את המשימה.

חניונים חייבים להיות נקיים

החניון הוא אחד החלקים הכי חשובים שיש בכל מבנה ומתחם. נכון שזה המקום אליו אנו מגיעים רק כדי להחנות את הרכב אך עדיין מדובר פה על "קבלת פנים" של רוב המבלים, הדיירים או העובדים במקום ולכן חשוב לשמור על רמת ניקיון בסיסית לכל היותר. החניונים לא כל כך פשוטים לניקיון בשל גודלם וניקוי חניונים בכל הארץ מתבצע בצורה יסודית ויעילה עם מכונות שטיפה מתוחכמות.

התאמת המכשיר לגודל החניון

ניקוי חניונים בכל הארץ היא לא משימה פשוטה בעיקר בגלל הגודל שלהם. לא מדובר על גודל של מתחם קטן אלא על אזור שתמיד יהיה בגודל של 100 מטרים רבועים לפחות, אלא אם מדובר על חניון של בניין בן כמה דירות ספורות. ניקיון כזה יכול להימשך שעות על גבי שעות אם לא יודעים כיצד לבצע אותו כמו שצריך ועם המכשירים הנכונים.

עבור הצעת מחיר ניקוי חניונים - חייגו עכשיו!

ניקוי ושטיפת חניונים רק אצל חברה מקצועית

המשטחים בחניונים משתנים מאוד וחלק מהם מאוד קשים לניקוי. קשה מאוד לנקות בטון מוחלק כי ברגע שהוא סופג כתמים הם נשארים בו לאורך זמן רב ולא יוצאים בקלות. ניקיון אספלט דורש הרבה יותר מאמץ ואם נוסיף לכך את כוח האדם המועט ואת גודל החניון נגלה שהמשימה קשה מאוד ליישום.

לפני
ניקוי חניונים - לפני
אחרי
ניקוי חניונים - אחרי

חומרי ניקוי מיוחדים

אם תנסו לנקות בעצמכם במהלך הניקיון תוכלו להיתקל בבעיות ביצוע קשות מאוד כגון: כתמי גריז, שמן וכו. חומרים אלה תקועים על הרצפה ובד"כ מפוזרים לכל עבר וקשה מאוד להוציא אותם. כמובן שהניקיון חייב להתבצע בהתאם בצורה מאומצת ותמידית, אך הכתמים הללו שומניים למדי כך שקשה מאוד להוציא אותם אפילו בהפגנת מאמץ לא מבוטל, לכן תמיד עדיף להשתמש במכונות מקצועיות וחזקה.

 

אילו מכונת שטיפה משמשות לניקוי מסוג זה?

ניקוי חניונים בכל רחבי הארץ היא פעולה שחייבת להתבצע עם מכונות שטיפה חזקות ויעילות שלחץ המים הגבוה שלהם מגיע לפחות ל-200 בר.

 הלחץ הזה יכול להיות שימושי גם עם מים קרים אך שימוש בלחץ מים חמים יהיה מועיל יותר.

 לחץ המים הזה יכול להיות מוזרם על הרצפה עם מכונה ייעודית או כמו מכונת גרניק שלה צינור ארוך שמגיע גם לתקרת החניון ועמודיו, במידה ומדובר על ניקיון חניון תת קרקעי.

מכונת שטיפה

אז מה הפתרון לזיהום החניונים?

אם אתם צריכים לנקות את החניון שלכם אתם חייבים להעזר בחברת ניקיון חניונים מקצועית. לחברות מסוג זה יש את הידע המתאים לניקוי כל סוגי המשטחים וזה כולל ניקיון של חניוני אספלט, חניוני בטון מוחלק וכמובן חניונים עם ציפוי אפוקסי לרצפה. הפתרון גולם בתוכו מצד אחד מקצועיות רבה והתמדה של הצוות המנקה ומצד שני שימוש במכשירים המתאימים. הניקיון לרוב נעשה עם מכונות שטיפה רכובות שהופכות את הניקיון למהיר וחסכוני יותר.

באלו מכונת לשטיפת חניונים אנו משתמשים

אנחנו משתמשים במכונת דיזל על מנת למקסם את יום העבודה ולאפשר כמה שיותר שעות עבודה של המכונה לעומת המכונה החשמלית שלא מספיקה לאותם כמות שעות ולא מקרצפת באותה החוזקה

מהן ההשלכות אם לא נדאג לניקיון שוטף בחניון?

נכון שלא מדובר בחזית של הבית, ובוודאי שלא מדובר על אזור בו אתם חיים, אוכלים או מבלים, אך עם זאת חשוב מאוד לשמור על תחזוקה תמידית על מנת לשמור על אווירה נקייה ונעימה. בין אם מדובר בשטח תת קרקעי או בשטח שאינו מקורה, צריך לנקות אותו באופן שוטף כדי למנוע החלקות משמן של רכבים שיכול להישפך, צריך למנוע את אובדן הצבע שלו לצרכי אסתטיקה וצריך לדאוג לו מאחר והוא חלק מהותי מהמבנה.

שעת הפעולה על פי שיקול דעת הלקוח

ניקיון זה חייב להתבצע בשעות שנוחות לכם. יש ימים בהם החניונים יהיו יותר ריקים ויש ימים בהם יהיו יותר עמוסים. בדרך כלל ימי שבת הם גם ככה ימי מנוחה עבור העובדים ובימים האלו החניון יכול להיות מלא במידה ומדובר בבית מגורים, ולכן ניקיון באמצע השבוע בשעות הצהריים יהיה הפתרון הכי טוב. לעומת זאת לבנייני משרדים לא תהיה ברירה אחרת אלא לנקות בשעות ערב או ביום שבת, וגם את הסעיף הזה חשוב לבדוק.

חברה אמינה לניקיון ואחזקה

יש חברות ניקיון בלבד ויש חברות שגם יציעו לכם אחזקת מבנים. תמיד עדיף לבחור בחברה שיכולה גם לשפץ ולתחזק את המבנה מכל הבחינות ולא רק מבחינת הניקיון כי בסופו של זו תהיה החברה שתועיל לכם יותר מכול. יחד עם זאת, חשוב לבחור חברה אמינה שתבצע את הניקיון היטב.

חייבים לנקות את החניון? פנו לחכמה שירותי טיאוט!

חברת חכמה שירותי טיאוט קרצוף ניקיון ותחזוקה, נותנת שירות ומענה לניקיונות מסוגים אלו בכלל רחבי הארץ. אנו עושים את המיטב בכדי להשביע את רצון לקוחותינו, הן מבחינת שירות, זריזות והן מבחינת מקצועיות.

מעוניינים להזמין שירות ניקוי חניונים מקצועי? חכמה מגיעה לכל הארץ!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 054-4912236
דילוג לתוכן