זהו מספר מקשר

ניקיון אבן בלחץ גבוה

ניקוי אבנים בלחץ גבוה היא טכניקה המשמשת להסרת לכלוך, כתמים ומזהמים אחרים ממשטחי אבן, כגון גרניט, שיש ואבן חול. זה כרוך בשימוש בזרם מים בלחץ גבוה, לעתים קרובות מעורבב עם חומר ניקוי שוחק, כדי לפוצץ לכלוך ולכלוך. התהליך מבוצע בדרך כלל באמצעות ציוד מיוחד, כגון מכונת שטיפה בלחץ או ניקוי בלחץ גבוה. לחץ זרם המים, כמו גם סוג חומר הניקוי בו נעשה שימוש, יהיו תלויים בסוג האבן המנקה ובחומרת הכתמים או המזהמים.

ניקוי אבן בלחץ גבוה יכול להיות דרך יעילה להחזיר את המראה של משטחי האבן, אך הוא גם עלול להזיק אם לא נעשה כראוי. חשוב לנקוט משנה זהירות בעת שימוש בציוד ניקוי בלחץ גבוה ולשכור שירות ניקוי אבנים מקצועי שיטפל במשימה.

חשיבות ניקוי אבן

ניקוי אבן חשוב מכמה סיבות. ראשית, יש צורך במשטח נקי ובקנה מידה נכון ליישום צבע או ציפויים אחרים. אם המשטח אינו נקי, ייתכן שהצבע או הציפוי לא יידבקו כראוי, מה שעלול להוביל להתקלפות. זה יכול גם לגרום לגימור לא אחיד שהוא לא יפה ועלול להזיק למשטח הבסיסי. בנוסף, משטח נקי ומוקפד כראוי חיוני לבריאות ולבטיחות הכללית של המבנה. אם משטח אינו נקי, הוא יכול להכיל חיידקים מזיקים ומיקרואורגניזמים אחרים, מה שעלול להוביל למחלות או לבעיות בריאותיות אחרות. קנה המידה, לעומת זאת, מסיר כל חומר רופף או מתקלף מהמשטח, מה שעלול להוות סכנה בטיחותית אם הוא נופל על מישהו או גורם לנזק אחר.

לבסוף, ניקוי אבן יכול לעזור לשפר את המראה הכללי של משטח. משטח נקי וחלק יכול לגרום לבניין או לכל מבנה אחר להיראות אטרקטיבי ומטופח יותר.

ניקוי אבן בלחץ גבוה

מה אפשר לנקות עם לחץ גבוה?

רצפות- בטון, אספלט, אבן ירושלמית, גרנוליט, אריחים, פסיפס ועוד.
קירות- טיח, אבן, בריקים, בטון, שפריץ ועוד.
חיפויים- אבן טבעית, קרמיקה, גרניט פורצלן ועוד.
גגות- רעפים, בטון, אספלט ועוד.
מרצפות- אבן משתלבת, דק, בריקים ועוד.
מתקנים- מתקני שעשועים, ריהוט גן, ספסלים, פחי אשפה ועוד.
ציוד- כלי עבודה, מכונות, כלי רכב ועוד.

כתמי שמן- שמן רכב, שמן בישול, כתמי דלק ועוד.
כתמי צבע- כתמי גרפיטי, כתמי צבע לטקס, כתמי צבע שמן ועוד.
טחב ועובש- כתמי טחב ירוקים, כתמי עובש שחורים ועוד.
לשלשת יונים- כתמים לבנים קשים להסרה.
אבק ולכלוך- אבק, לכלוך, בוץ, עלים, ענפים ועוד.
שאריות בנייה- טיח, מלט, צבע, בלוקים ועוד.
מסטיקים- מסטיקים ישנים ודבוקים.

צריכים חברת ניקיון מקצועית?

חכמה היא חברה המספקת שירותי ניקיון ותחזוקה ללקוחות מסחריים , למוסדות, מפעלים וללקוחות פרטיים. אנו מספקים מגוון שירותי ניקוי ומתמחים בניקוי לכלוך קשה במיוחד מכלל סוגי המשטחים.
יש לנו צוות מיומן ומנוסה המשתמש בציוד ומוצרי ניקיון איכותיים על מנת להבטיח ששירותינו יהיה יעיל ומקצועי . הבטיחו שהעסק או הבית שלכם יתוחזקו היטב ויראו נקיים ומטופחים ופנו לצוות המומחים שלנו לייעוץ והצעת מחיר.

חכמה היא הכתובת עבורכם!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 054-4912236
דילוג לתוכן