זהו מספר מקשר

ניקיון חברות

תוכן עניינים

ניקיון הוא חלק חשוב בפעילותה ובעבודתה של כל חברה, החל מחברה בינלאומית ועד חברה קטנה. הניקיון משפיע על כל מערך העבודה של החברה, גם אם באופן עקיף.

אין ספק שעובד אשר שולחנו מלא באבק ופח האשפה שלו מלא יעבוד ביעילות פחותה מזו של עובד שסביבתו נקיה. ניקיון משפיע לא רק על תחושת העובדים בזמן העבודה אלא גם על בריאותם. לכן, עבודה מול חברת ניקיון רצינית ומקצועית היא לא מותרות אלא השקעה משתלמת.

עבודה בהתאם לשעות עבודת החברה

כאשר בוחרים את חברת הניקיון שתנקה את משרדי החברה, חשוב לבדוק באילו שעות היא מספקת שירות. מגוון רחב של חברות, במיוחד בתחום ההייטק, עובדות בשעות לא שגרתיות בגלל עבודה שוטפת מול משרדי אותה חברה בחו"ל.

לדוגמה, עבודה מול ארה"ב באופן שוטף מחייבת שינויים בשעות העבודה. חברת אחזקת מבנים שהיא רצינית ומקצועית תספק לכם שירותי ניקיון באופן גמיש בהתאם לצורך. אנו בחברת חכמה מספקים שירותי ניקיון לחברות רבות שעובדות בשעות לא שגרתיות ובונות עימן מערך עבודה מסודר בהתאם לשעות העבודה ופעילות החברה.

ניקיון יסודי וטיפוח באופן שווה בכל החברה

שירותי הניקיון כוללים בתוכם ביצוע פעולות שונות, שימוש בציוד משתנה וניקיון של חדרים או אזורים שונים בחברה. בין אם מדובר על לובי החברה, לשכת המנכ"ל או מטבחון העובדים, על עובדי הניקיון לבצע את עבודתם באופן יסודי.

מטבח או שירותי עובדים הנקיים ומטופחים באופן תמידי מסמלים את יחס החברה לעובדיה. חברת ניקיון העובדת באופן רציני ויסודי דואגת לכך שעובדי הניקיון מבצעים עבודה נאמנה לא רק באזורים החשופים כמו הלובי או האזורים בהם יושבים בכירי החברה אלא גם באזורים הנסתרים יותר, אלה שבהם נמצאים גם העובדים הזוטרים. בתור חברת ניקיון, אנו יודעים היטב עד כמה יחס מכבד ותנאי עבודה נעימים מגיעים לכל עובד.

ניקיון חברות

תנאי עבודה הוגנים וכבוד לעובדי הניקיון

כאשר בוחרים חברת ניקיון חשוב לבדוק מהו היחס והתנאים שהיא נותנת לעובדיה, והאם היא פועלת כחוק ובידיה כל האישורים המתאימים. למעשה אלה צריכים להיות תנאים בסיסיים לכך שתמשיכו את ההידברות מול החברה לגבי שכירת שירותי הניקיון שלה.

מעסיק מחויב לספק פנסיה וביטוח לאומי לכל עובד. חברה שלא עושה זאת עוברת על החוק ומראה יחס לא הוגן כלפי עובדיה. מעבר להתנהגות הלא הוגנת, יש לכך השלכות גם על איכות הניקיון אותו יספקו לכם עובדי הניקיון. עובדים שאינם מקבלים יחס הוגן מן המעסיקים יגיעו לעבודה כשהם מתוסכלים וממורמרים וכך תיראה גם העבודה.

זאת גם אם אתם תתנו להם את היחס האכפתי ביותר. לכן, בבחירת חברת ניקיון, המדדים הראשונים שיש לבדוק הם תנאי העסקת העובדים והאם החברה פועלת באישור.

מגוון שירותי ניקיון שמספקת החברה

חברות אחזקת מבנים וניקיון מתחייבות כולן לבצע את עבודות הניקיון הבסיסיות- שאיבת אבק וניקיון השירותים והמטבח או שולחנות העבודה. ההבדל ברצינות החברה בא לידי ביטוי בפעולות המיוחדות אותן מבצעת החברה.

לא כל חברת ניקיון תבצע פוליש ועבודות ליטוש במידת הצורך. על מנת לבצע עבודות אלה יש צורך בציוד מיוחד שרק חברות רציניות, מבוססות ובעלות מוניטין יחזיקו. חברת חכמה מחזיקה את הציוד החדשני ביותר על מנת לתת את שירותי הניקיון המתקדמים ביותר הן ברמה היומיומית והן בפעולות מיוחדות הנעשות מדי תקופה.

מחפשים חברת אחזקת מבנים שתספק שירותי ניקיון מתקדמים בהתאם לצרכי החברה? חברה שתגלה רצינות ועקביות לצד גמישות? חכמה היא הכתובת עבורכם!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 054-4912236
דילוג לתוכן