זהו מספר מקשר

ניקיון לבתי ספר

ילדים מסתובבים, אוכלים, משחקים, גוזרים ומדביקים. ואפשר לומר במילה אחת שהם גם מלכלכים. גם אם התלמידים מחונכים לתפארת ומשליכים כל בדל נייר וחידוד עיפרון לפח האשפה, גם אם הם משחקים בעדינות ואין נוכחות של התפרצויות כעס והשלכת חפצים, בית הספר מתלכלך. שלא לדבר על המראה שלו בסיום של יום לימודים בו הילדים השתוללו. אין ספק שהניקיון הוא פעולת יסוד נחוצה ויומיומית.

סוגי ניקיון לבתי ספר

יש מגוון חברות ניקיון שמציעות מענה לבתי ספר ולמוסדות לימוד. מסתבר כי בית ספר הוא מקום שמצריך עבודת ניקיון רבה. שכן הלכלוך הוא עניין של יום יום, והניקיון שבוצע אמש לגמרי לא ניכר על פני השטח למחרת בצהריים.

כך שאם בית הספר צריך להיות נקי ונעים בכל עת, חובה לקבל שירותי ניקיון לבתי ספר מחברה רצינית ומקצועית בענף זה. חברה שמציעה סוגים שונים של שירותי ניקיון. שירותי ניקיון יסודיים אחת לתקופה, שירותי ניקיון יומיומיים לשמירה על מצב תקין וכן הלאה.

ניקיון לבתי ספר

יש לנקות את ביתי הספר כל יום

ניקיון יומי בבתי ספר מהווה חשיבות מרבית מבחינה היגיינית ובריאותית אך גם לתנאי עבודה נוחים למורים ולצוות החינוך. ריכזנו עבורכם סיבות משמעותיות לכך שרוב בתי הספר דואגים לניקוי יום יומי:

מניעי בריאות

בית ספר הוא מקום שבו נפגשים תלמידים מכל שכבות הגיל ובכמויות עולות כל שנה, התכנסות גבוהה של אנשים יכולה להוות גורם להתפשטות מהירה של מחלות. ניקיון יומי יכול למנוע את התפשטות החיידקים ווירוסים, ולשמר על בריאות התלמידים והצוות החינוכי.

שולחנות ומשטחים מלוכלכים

ילדים משתמשים במגוון משטחים בבתי ספר, כולל שולחנות, כסאות, וחפצים נוספים. הניקיון היומי מבטיח שהמשטחים האלו יהיו נקיים מחומרים מזיקים ויאפשרו חוויית למידה בריאה ונעימה.

פעילות ילדים ומשחקי חוץ

התלמידים משתמשים בשטחי משחק וחצרות בבתי הספר. ניקיון יומי יכול למנוע צפיפות זיהום, לשמור על בטיחות הילדים וליצור סביבה משגשגת ונעימה למשחקים.

 

איך בוחרים חברת ניקיון לבית ספר?

צרכי הניקיון של בית ספר שונים דרסטית מצרכי הניקיון של בתים פרטיים. לכן גם אם אתם נהנים משירותי הניקיון שאתם מקבלים בבית, אין זה אומר דבר לגבי בחירת נותני השירות בבית הספר. כי כאן העניין שונה, העבודה מורכבת יותר, והמשימה לא תוכל להתאים לכל מי שעוסק בניקיון.

  • גודל ושטח – בתי ספר משתרעים לרוב על פני שטח נרחב למדי. אלו כיתות לימוד, חדרי ספח, חדרי שירותים, אולם, פרוזדורים, חצר ועוד. כדי להשתלט על כל החלקים הללו חייבת להיות בשטח חברת ניקיון שמונה מספר אנשי צוות שעובדים יחד בשיתוף פעולה. רק כך הם יוכלו לבצע את עבודות הניקיון בצורה הנדרשת להשגת התוצאות הרצויות.
  • יעילות עבודה – צוות של עובדי ניקיון לבית ספר חייב להיות מיומן ויעיל במיוחד. כי כאשר מדובר על חדרים רבים ועל כמויות רבות של פסולת, אי אפשר להפקיד את המלאכה בידיים מעודנות שתתחלנה לנקות אט אט את האזורים השונים. צריך כאן צוות נמרץ ויעיל שיצליח להשתלט על המבנה.
  • תדירות העבודה – מסתבר שבבית ספר כמה שמנקים זה לא מספיק. בסיומו של כל יום לימודים החדרים נראים לא כמו בתחילת יום, אלו ניירות טישו ובדלי נייר, אלו שיירי צבעים וחידודים של עפרונות. אין ספק שעל מנת לאפשר התחלת יום לימודים תקין בבוקר יום המחר, חשוב לבצע ניקיון על בסיס יומיומי.

צוות, אמינות, עקביות ומקצועית

בבואנו לבחור חברת ניקיון לבתי ספר יהיה עלינו להתמקד בבחינה של מספר היבטים. וזאת כדי להבטיח כי החברה אכן יכולה להשלים את העבודה כנדרש. עלינו לוודא כי מדובר על צוות מקצועי וחרוץ, על חברת ניקיון אמינה ומקצועית שמציעה מענה עקבי ואיכותי לאורך זמן.

מחפשים חברת ניקיון לבתי ספר שתספק שירותי ניקיון מתקדמים בהתאם לצרכי ביה"ס? חברה שתגלה רצינות ועקביות לצד גמישות? חכמה היא הכתובת עבורכם!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 054-4912236
דילוג לתוכן