זהו מספר מקשר

ניקיון למפעלים

תוכן עניינים

ניקיון הוא צורך בסיסי לא רק בבתים הפרטיים אלא גם במגזר העסקי על ענפיו השונים. ניקיון מפעלים ומוסדות ציבוריים הוא תחום מורכב ולכן נדרשת חברת ניקיון רצינית המעסיקה עובדי ניקיון רבים ויכולה לספק כמות של עובדים ככל שנדרש למוסד או מפעל.

חכמה היא חברת אחזקת מבנים המספקת שירותי ניקיון לכל המגזר העסקי, בין אם אלה מפעלים בתעשייה הקלה או הכבדה, חברות הייטק, מוסדות ציבוריים ומשרדים ממשלתיים ועוד. חברת חכמה דואגת לכוח אדם איכותי ולמתן הכשרה וכל הכלים הנדרשים, כולל שימוש במכשור וחומרי ניקוי מהשורה הראשונה.

חשיבותו של ניקיון מפעלים

ניקיון מפעלים בצורה יעילה ונכונה הוא משמעותי מאוד לתפקוד תקין של המקום. אם במשרדים הפסולת היא בעיקר ניירת או אבק, במפעלים הפסולת יכולה להיות תוצרי לוואי של תהליך הייצור עצמו, זאת מעבר לפסולת המיוצרת באופן סטנדרטי בכל מקום בו יש כמות אנשים גדולה. לכן, חברה המספקת שירותי ניקיון למפעלים צריכה להיות ערוכה לניקיון שונה מן הניקיון הרגיל. ההיערכות צריכה להיות הן בהכשרה וההכנה הניתנת לכוח אדם אותו מספקת החברה והן מבחינת ציוד הניקיון.

הכרה יסודית של המפעל כתנאי לעבודה נכונה

מפעלים הם מתחמים מורכבים. הם בנויים מחללים מרובים הכוללים חדרי ייצור בהם נעשים תהליכים שונים על ידי מגוון רחב של מכונות וציוד. לכל חלל או אזור במפעל יש את הצרכים שלו מבחינת ניקיון. על עובד הניקיון לדעת באילו שעות ניתן לנקות אזור כזה או אחר. כמובן שניקיון אינו אפשרי במהלך הייצור. עליו להכיר את המכונות, למה הן משמשות, עם אילו חומרים ניתן לנקות את המכונות והציוד מבלי לגרום לשחיקת החומר או בעיה במנגנון המכונה. חכמה, בתור חברת אחזקת מבנים המספקת שירות למפעלים שונים בפריסה ארצית מכירה היטב את מערך העבודה של המפעלים להם היא מספקת שירותי ניקיון ואחזקה. עובדי הניקיון עוברים הכשרה ומקבלים את כל הידע הנדרש בכדי לספק שירות ניקיון מיטבי למפעל.

ניקיון מפעלים

ניקיון מפעלי מזון ומפעלי תרופות

להגיע גם למפעלים מרוחקים

מפעלי תעשייה ממוקמים פעמים רבות באזורים מרוחקים בכדי להתחשב בתושבי האזור, במיוחד כשמדובר על מפעל מזהם. חכמה חברת ניקיון מעסיקה עובדים רבים בכל רחבי הארץ כך שהיא מספקת שירותי ניקיון למפעלים בפריסה ארצית.

בין אם זהו מפעל מזון, טקסטיל, הייטק או תעשייה כבדה, עובדי הניקיון של חכמה יגיעו לכל מקום אליו ידרשו להגיע כשהם מצוידים בציוד הניקיון החדשני ביותר. כך זמן הניקיון בחדר או אזור במפעל מתקצר משמעותית ולא על חשבון איכות ויסודיות הניקיון.

ניקיון במוסדות ציבוריים

ניקיון במפעלים הוא מאתגר ודורש להתמודד עם סביבה שאינה תמיד נוחה לעבודה ובה על עובד הניקיון להתאים את עצמו לשעות בהן ניקיון הוא נוח בכל אזור במפעל. כך גם במוסדות ציבוריים.

חברת חכמה. מספקת שירותי ניקיון גם למוסדות ציבוריים רבים, כולל מוסדות אקדמיים, מרפאות ובתי חולים, מרכזים קהילתיים ועוד. גם כאן נדרש תיאום מלא בין עובדי הניקיון להתנהלות ופעילות המוסד.

במוסדות ציבוריים הניקיון נעשה לא רק למען עובדי המקום המגיעים אליו יום אחר יום אלא גם למען לקוחות או מטופלים, כך שלניקיון יש משמעות כפולה. אנו בחכמה בונים עם כל מוסד תכנית עבודה מסודרת ויחד עם זאת לוקחים בחשבון את הצורך בגמישות ונכונות לבצע עבודה גם אם אינה מובנית בתכנית העבודה ארוכת הטווח.

אם אתם מחפשים עובדי ניקיון אחראיים ורציניים למפעל או לחברה – הגעתם לכתובת הנכונה: חברת חכמה, חברת ניקיון בעלת ניסיון של שנים תספק את העובדים והשירות מהרמה הגבוהה ביותר.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 054-4912236
דילוג לתוכן