זהו מספר מקשר

טיפים לניקוי כלים סניטרים במשרדך

ניקיון משרדים הוא לא דבר פשוט בעיקר לא כשיש צורך לנקות אזורים שבהם עושים שימוש רב כמו למשל כלים סניטריים או ניקיון של המטבח. בכל מה שקשור לניקיון כלים סנטיריים יש כמה טיפים שיכולים לעזור לכל אחד.

ניקיון איכותי ומקיף לכל משרד

ניקיון משרדים הוא אחד מהניקיונות החשובים ביותר שיש. כל בעל משרד רוצה לדעת שהמשרד שלו מהווה סביבת עבודה נעימה לכל העובדים שלו. ניקיון משרדים הוא לא דבר פשוט כאשר יש צורך לבצע ניקיון משרדים בערב כדי לא לפגוע בעובדה של העובדים וכדי להשיג ניקיון יעיל ויסודי יותר אחרי שעות העבודה.

אלו שלושת הטיפים הכי חשובים: תחזוקת כלים סניטריים

הכלים הסניטריים כוללים ברזים, כיורים וגם מקלחות במידה ויש צורך. זה כולל את הניקוי של השירותים וכמובן ניקוי של הכיור והברזים במטבח, שבמשרד נורמטיבי משומשים די הרבה במשך שעות היום. ברז או כיור מלוכלכים יוצרים רושם רע מאוד ואם יגיעו אליכם שותפים פוטנציאליים או עובדים חדשים למשרד והם יראו שהכלים הללו מלוכלכים, הרושם שהם יקבלו לא יהיה חיובי.

התאמת חומרי ניקוי נכונים

כדי לנקות כלים סנטיריים יש צורך להשתמש בחומרי ניקוי מיוחדים ומותאמים. לניקוי של אסלות מומלץ להשתמש באסלונית או בחומרים מבריקי חרסינה וקרמיקה לאריחים שממוקמים במטבח ובשירותים. חשוב לבחור היטב את חומרי הניקוי ולוודא שהם מתאימים לסוג הכלים אותם מנקים.

הזמנת חברת ניקיון למשרד

בחירת חברת ניקיון משרדים על מנת לשמור על הסביבה שלכם נקייה באופן תחזוקתי ושוטף חשוב לבחור חברת ניקיון מקצועית ומנוסה, בעלת חוות דעת טובות וחיוביות. בחרו בקפידה את חברת הניקיון המתאימה לכם על פי אזורכם.

לנקות בצורה נכונה ובתדירות גבוהה

מלבד חומרי הניקוי המתאימים חשוב מאוד לנקות עם הכלים המתאימים. יש כלים מסוימים שיכולים לגרום לשריטות ויחד עם חומרי ניקוי יכולים גם לפגוע בשכבה הטבעית של הכלי. יש ברזים רבים שעשויים מנירוסטה או מציפויים אחרים שנועדו לשמור עליהם וכך למעשה ניקיון עם חומר ניקיון שאינו הולם או עם כלי שיגרום לשריטות יפגע בהם ובעמידות שלהם. בנוסף, ניקוי כלים סניטריים חייב להתבצע בצורה יסודית ובאופן שוטף. כשמנקים אחת לחודש, הניקיון יהיה קשה הרבה יותר כיוון שלכלוך רב כבר נדבק.

חשוב לזכור

ניקיון היא משימה פשוטה כשמדובר במקצוענים. לניקיון משרדים בערב כולל כלים סניטריים אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

מעוניינים לשמוע מידע נוסף ופרטים אודות שירותי ניקיון משרדים? חייגו אלינו במיידית ונשמח לענות לשירותכם!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 054-4912236
דילוג לתוכן